Adwokat Prawo i Sprawy Karne - Lublin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karoliny Pańszczyk zapewnia pomoc w sprawach karnych (Lublin). Reprezentujemy podejrzanych, oskarżonych, pokrzywdzonych, oskarżycieli posiłkowych lub prywatnych w toku postępowań karnych od początku ich wszczęcia do prawomocnego zakończenia, a także przed Sądem Najwyższym w związku z wniesieniem kasacji.
Wszystkie nasze działania obejmujące (adwokat) sprawy karne Lublin rozpoczynają się jeszcze przed wszczęciem postępowania sądowego, tj. na etapie postępowania przygotowawczego, w którego toku reprezentujemy Klientów przed organami ścigania – Policją, Prokuraturą, lub innymi właściwymi organami.

Obsługujemy sprawy karne w zakresie:

  • reprezentacja podejrzanych w postępowaniu przygotowawczym, jak i obrona oskarżonych w postępowaniu sądowo – karnym,
  • obrona obwinionych w postępowaniach w sprawach o wykroczenia,
  • występowanie w charakterze oskarżyciela posiłkowego, powoda cywilnego lub oskarżyciela prywatnego,
  • sporządzanie pism procesowych oraz prywatnych aktów oskarżenia,
  • składanie wniosków dowodowych w sprawach karnych,
  • doradztwo z zakresu prawa karnego, postępowania karnego oraz prawa karnego wykonawczego,
  • sporządzanie wniosków o odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności oraz wniosków o udzielenie przerwy w odbywaniu kary pozbawienia wolności.


Jeśli szukają Państwo w Lublinie adwokata, zapraszamy do naszej Kancelarii na spotkanie. Nasi adwokaci zapewniają usługi na każdym etapie postępowania karnego tj. od postępowania przygotowawczego, poprzez proces sądowy po postępowanie wykonawcze.

Czytaj więcej...

Adwokat, prawo karne, Lublin - dlaczego warto nam powierzyć swoją sprawę?

Szukają Państwo dobrego adwokata w Lublinie od spraw karnych? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Co nas wyróżnia? Z pewnością doświadczenie i szeroki zakres wiedzy.

Na bieżąco śledzimy przepisy prawa karnego, dzięki czemu mamy wszechstronną i aktualną wiedzę. Udało nam się pomóc wielu klientom, również w sprawach o wysokim stopniu skomplikowania.

Adwokat, Lublin - sprawy karne w rękach specjalisty

Nasz adwokat od prawa karnego w Lublinie chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i potrafi przekazywać ją w jasny sposób. Wiemy, że żargon w tym obszarze jest dla większości osób bardzo skomplikowany, dlatego tłumaczymy go na prosty, zrozumiały dla każdego język. Dzięki nam, klienci są w stanie pojąć nawet te najbardziej zawiłe przepisy.

Co jeszcze wyróżnia naszego adwokata od spraw karnych w Lublinie? Z pewnością fakt, iż gwarantuje indywidualne podejście do sprawy. Doskonale wiemy, że każda sytuacja jest inna i wymaga dogłębnej analizy. Z tego względu, nie działamy według schematów, a także gwarantujemy klientom spersonalizowane podejście.

Adwokat, Lublin - sprawy karne prowadzone przy odpowiednim wsparciu

Dlaczego jeszcze warto postawić na naszego adwokata od prawa karnego w Lublinie? Nie tylko dlatego, że gwarantuje jasne, przejrzyste warunki współpracy, ale również dlatego, że zapewnia fachowe doradztwo, oparte na rzetelnej wiedzy. Co więcej, wyspecjalizowany adwokat od spraw karnych w Lublinie zawsze dba o interesy klientów i robi, co w jego mocy, aby uzyskać dla nich satysfakcjonujące rozwiązanie sprawy.

Ponadto, jako profesjonalni adwokaci od spraw karnych w Lublinie zapewniamy wsparcie na każdym etapie procesu. W czasie konsultacji, zawsze dbamy o komfort klientów i podchodzimy do nich z pełnym zrozumieniem oraz empatią. Robimy wszystko, aby zdobyć zaufanie klientów, a także zapewnić im usługi o jak najwyższym standardzie.

Zatem, jeśli szukają Państwo adwokata od prawa karnego, Lublin to miasto, w którym działamy. W celu umówienia wizyty zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zachęcamy również do skorzystania z porady on-line w wykonaniu naszego adwokata (Lublin) od spraw karnych.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy rozwiązać każdy problem.

>