Zakres usług

Sprawdź w czym Kancelaria Adwokacka Karolina Pańszczyk może pomóc Ci lub Twoim bliskim.

Zakres usług

Prawo Cywilne

Oferujemy profesjonalną, kompleksową pomoc cywilno-prawną. Jeśli potrzebują Państwo pomocy z zakresu prawa cywilnego zapraszamy do naszej Kancelarii w Lublinie, ul. Wieniawska 6/13.

Odszkodowania

Nasza Kancelaria w Lublinie oferuje kompleksową pomoc prawną w zakresie likwidacji szkód, w tym w szczególności związanych z wypadkami drogowymi lub innymi zdarzeniami związanymi z transportem.

Prawo rodzinne

Nasza Kancelaria Adwokacka zapewnia kompleksową pomoc prawną w zakresie spraw rodzinnych: rozwodów, separacji, alimentów, władzy rodzicielskiej i kontaktów rodzica z dzieckiem.

Sprawy karne

Reprezentujemy podejrzanych, oskarżonych, pokrzywdzonych, oskarżycieli posiłkowych lub prywatnych w toku postępowań karnych od początku ich wszczęcia do prawomocnego zakończenia, a także przed Sądem Najwyższym.

Rozwody

Oferujemy kompleksową pomoc w sprawach rozwodowych na każdym etapie postępowania, świadczymy usługi prawne zarówno dla wnoszących sprawę, jak i pozwanych.

Sprawy medyczne

Prawo medyczne jest jednym z obszarów praktyki kancelarii adwokat Karoliny Pańszczyk. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych dotyczących błędu medycznego (art. 160 kk, art. 155 kk), a także spraw cywilnych.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy rozwiązać każdy problem.